Contact: Joke van Lith-van de Boom, 06 248 238 04, secretariaat@seniorenbeuningen.nl

| Activiteiten

cursussen zwartcreatief zwartontspanning zwart
  sport zwartgroen ontmoeten zwartcultuur zwart
cursussen
Fithockey

Fithockey voor senioren wordt gespeeld met ’n kunststof stick met tempex knots aan het eind en een zachte bal van ca.12 cm doorsnee. Het veld wordt aangepast aan het aantal spelers dat aan het partijtje meedoet, maar het is niet groter dan een half hockeyveld.

Om fithockey te spelen is beslist geen hockeyervaring nodig. Het is een veilige teamsport voor alle leeftijden, maar bijzonder geschikt vanaf 55 jaar om in beweging te blijven en het zorgt voor nieuwe sociale contacten. Als je mee wilt doen, draag dan een paar schoenen met een grof profiel. Voor de knotsen, ballen en hesjes wordt gezorgd.

Waar Velden van de Mixed Hockeyclub Beuningen
Wanneer Iedere maandag- en donderdagmorgen van 10.00 uur tot 11.30 uur. Na de training en de wedstrijd is er tijd om in het clubhuis wat te drinken en de ervaringen uit te wisselen.
Informatie Paul Willems: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. - Annemieke Matheij: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Terug